Od září 2019 jsme začali vydávat „Klubové členské karty“, které Vám umožní navštívit akce, pořádané pro Klub seniorů Brno-Komín, čímž ušetříme čas nejen Vám, ale i nám s administrací. Vydání klubových karet je ZDARMA.

Dále máte možnost za cenu 500,- Kč získat „kupóny“, které budou mít vygenerovány unikátní číselný kód, který bude jenom Váš a budete mít k dispozici 10 kupónů, kterými můžete ušetřit u vstupů na různé akce se spoluúčastí. Doba čerpání bude časově omezena na 2 roky a kupony můžete využít jen pro akce, které Vás budou zajímat. Připravujeme různorodé aktivity, ze kterých si jistě vybere každý z vás" (návštěvu divadla, kina, aquaparku, výstav, muzeí, exkurze, besedy, přednášky a mnohé další). Je jen potřeba se zastavit a zaregistrovat do Klubu seniorů, případně zvážit zakoupení kupónků. Zaplatíte jednorázově a pak už při jednotlivých akcích odevzdáte kuponek s Vašim číslem a my budeme vědět, kdo se účastní a kdo má zaplaceno.

ČLENSTVÍ V KLUBU SENIORŮ JE BEZPLATNÉ A NENÍ PODMÍNĚNO NÁKUPEM KUPÓNŮ. POKUD SE ALE BUDETE CHTÍT ZÚČASTNIT AKCE SE SPOLUÚČASTÍ A NEBUDETE MÍT ZAKOUPENÉ KUPONY, ZAPLATÍTE PLNOU CENU VSTUPNÉHO.

NOVÉ KONTAKTY:  pro komunikaci s klubem, pro přihlašování se na akce, pro informace

E-mail na KLUB SENIORŮ:   seniorklub.komin@seznam.cz

mobilní telefon:              778 705 182

 

 

 

Přihláška do Klubu seniorů

 

Registrovat do Klubu seniorů se může každý, který splňuje podmínky, uvedené v registračním formuláři na straně 2, což je:

  1. trvalý pobyt v MČ Brno-Komín a věk nad 55 let
  2. vyplnit závazně registrační list
  3. uchazeč stvrdí svým podpisem, že byl seznámen s pravidly a podmínkam Klubu seniorů

registrace 1 (DOCX 433 kB)

Po vyplnění registrace odvezdejte registrační list p. Markové (sociální odbor), která Vám na jeho základě vystaví průkazku člena Klubu seniorů (tato průkazka se nevystavuje na počkání, nejpozději do týdne) a pak máte s průkazkou možnost navštěvovat Klub seniorů a akce, které pro Klub seniorů připravujeme.

Máte možnost si zakoupit kupony (celkem 10 s platností na 2 roky) ve výši 500,- Kč (10 kuponů po 50,- Kč), které jsou požadovány u placených akcí se spoluúčastí člena Klubu seniorů. Tyto kupony nejsou nutností pro členství v Klubu seniorů, jsou pouze výhodou v tom, že při spoluúčasti Vám část vstupného hradí MČ Brno-Komín. Kdo kupony nemá a půjde na některou z akcí, platí si plné vstupné.