Vánoční strom a sbírka

26. 11. 2020

Vánoční strom a SBÍRKA PRO CHARITU

Současná doba není lehká pro nikoho z nás. Na některé dolehla méně, na některé více....
Letošní Vánoční strom bude především o pomoci druhým. Pokud byste chtěli i vy pomoci - budeme velice rádi.
Děkujeme.
Samozřejmě také budeme rádi za pomoc s okrášlením Vánočního stromu vámi donesenými ozdobami ve čtvrtek (nebo někdy jindy při vaší procházce přes dopravák).

I tento rok předáme sbírku organizaci Bakhita, která pomáhá mnoha rodinám v celém Jihomoravském i Slezském kraji. A jaké věci - dárky jsou potřeba? Co rodinám pomůže a po čem děti touží?
Máte doma pěkné hračky, se kterými si vaše děti už nehrají? Stavebnice (Lego duplo a jiné), společenské hry, míče, panenky, odrážedla a koloběžky, dětská kola a helmy, sady na tvoření. Hodí se i školní potřeby: pastelky, tempery, školní pera a psací potřeby, sešity, bloky a omalovánky, školní batohy a pouzdra. Potřebná je také drogerie: prací prášky, šampony a sprchové gely, kosmetické balíčky, papírové pleny. Dále se hodí: dívčí a chlapecké spodní prádlo a ponožky – JEN NOVÉ!, dětské rukavice, dětské boty a bačkůrky.
Věci prosím NEBALTE. Přineste je v den sbírky a my je vybereme do krabic, které pak odvezeme do Bakhity a ta je rozešle přesně podle potřeb do rodin. Přineste, prosím, jen opravdu pěkné věci, nerozbité a nepoškozené nebo nové. Děkujeme.

Pořádá: Okrašlovací spolek pro Komín

https://www.okraslovacikomin.cz/

Převzato z Okrašlovacího spolku